Par mums

Tāmēšanas birojā BAZIS SOLUTIONS strādā pieredzējuši sava aroda speciālisti - sertificēti tāmētāji. Galvenie firmas darbības virzieni ir tāmju sastādīšana, tāmju ekspertīze, būvdarbu apjomu sagatavošana un pārbaude. Jebkuri celtniecības darbi - jaunās ēkas būvniecība, esošās ēkas rekonstrukcija, renovācija vai remonts - sākas ar tāmes sastādīšanu. Tāme ir pamatdokuments sekmīgai projekta īstenošanai, kurā tiek atspoguļots būvniecības izmaksu aprēķins.

Mūsu uzņēmums piedāvā tāmēšanas pakalpojumus  uzņēmējiem, privātpersonām, arhitektiem un projektētājiem, apdrošināšanas kompānijām, kā arī tāmējam priekš Eiropas projektiem un valsts iepirkumiem.

Minēsim tikai dažus iemeslus, lai Jūs izvēlētos tieši mūsu pakalpojumus:

1. Ievērojama darba pieredze

Savas darbības laikā vairāku gadu garumā mūsu speciālisti ir sastādījuši un sekmīgi aizstāvējuši vairākus tūkstošus tāmju. Mūsu speciālisti ir sastādījuši privāto un valsts iepirkumu tāmes, gatavojuši Eiropas projektu kontroltāmes. Varam garantēt, ka zinām pilnīgi visu par tāmēm.

2. Individuāla pieeja pret katru klientu

Esam pārliecināti, ka katram klientam ir nepieciešama individuāla pieeja, kas gala rezultātā nodrošina izvirzītā uzdevuma izpildi visaugstākajā līmenī un ar maksimālu efektivitāti.

3. Tāmju aizstāvēšana, piesaistot mūsu speciālistu

Mēs vienmēr aizstāvēsim Jūsu intereses. Nepieciešamības gadījumā mūsu speciālists piedalīsies sarunās ar Jūsu projekta iespējamo darbuzņēmēju.

4. Pieejamas cenas

Cenas par tāmēšanas pakalpojumiem tiek aprēķinātas individuāli. Pastāvīgajiem klientiem tiek piešķirtas atlaides visa veida pakalpojumiem.